Kadra

IMG_3832 Piotr Stypiński
Arkadiusz Ludwiczak Robert Piotr Stypiński
Jestem jednym z dwóch założycieli i głównym trenerem UKS FIGHT ACADEMY w Ostrołęce (od 2011r.)
W 2011 r. Prowadziłem sekcję MMA w centrum sportowym Semiramida w Pułtusku.
Od 2013r. do 2015r. pracowałem jako trener personalny w Centrum Fitness Energia w Ostrołęce.od 10 edycji jestem jednym z instruktorów w projekcie „Bądź Bezpieczna” organizowanym przez Komendę Miejską Policji i Urząd Miasta Ostrołęka, prowadzę zajęcia z zakresu samoobrony dla kobiet.Dwukrotnie byłem na stażu treningowym w Tajlandii (kolebce MUAY THAI) po kilka tygodni w 2014r. i 2016r. na wyspie PHUKET gdzie trenowałem w najlepszych miejscowych klubach i doskonaliłem swój warsztat trenerski.
Stale podnoszę swoje kompetencje przez liczne szkolenia i uczestnictwo w seminariach z najlepszymi zawodnikami i trenerami w różnych formułach walki.Wśród moich wychowanków mam wielu Mistrzów Polski różnych federacji w kickboxingu, zdobywców Pucharu Czech, oraz złotych i srebrnych medalistów Pucharu Europy federacji WKA w K1. Moi zawodnicy zdobywali wielokrotnie Puchar Polski w MMA, oraz tytuły Mistrza Polski w amatorskim MMA. Wygrywali także na wielu amatorskich i zawodowych Galach Sportów Walki w Polsce w MMA oraz K1.Pytasz o uprawnienia?Licencjonowany instruktor sportu: specjalizacji Kickboxing (dokument wydany przez Ministra Sportu)
Licencjonowany instruktor rekreacji ruchowej: specjalizacji MMA (mieszane sztuki walki) (dokument wydany przez Wyższą Szkołę Trenerów Sportu w Warszawie).
Licencjonowany instruktor Federacji Universal FIGHTING RULES i posiadacz czarnego Pasa w kickboxingu tej federacji.Doświadczenie zawodnicze?
Startowałem z sukcesami w amatorskich zawodach: kickboxingu, BJJ, Ju jitsu full contact, MMA oraz submission fighting.
Mam na swoim koncie 2 ZAWODOWE wygrane walki w MMA
http://www.sherdog.com/fighter/Arkadiusz-Ludwiczak-81243
W 2010r. zająłem 6 miejsce w plebiscycie Tygodnika Ostrołęckiego na sportowca roku.

Jeśli chcesz skorzystać z mojej wiedzy i doświadczenia zapraszam na treningi Kickboxingu, K1, MUAY THAI, BOKSU, MMA lub inne dopasowane do Ciebie (odchudzające, wzmacniające, przygotowania do testów sprawnościowych itp.)

Jeden z dwóch założycieli FIGHT ACADEMY i członek zarządu.
Posiada wyższe wykształcenie i przygotowanie pedagogiczne.
Jako zawodnik startował w zawodach MMA oraz ju jitsu. Sportami walki zajmuję się od 15 roku życia.
Licencjonowany instruktor sportu specjalizacji BOKS oraz licencjonowany
instruktor taktyk interwencyjnych.
Posiada brązowy Pas federacji Universal Fighting Rules oraz 6 KYU w ju jitsu tradycyjnym.
Jest od pierwszej edycji głównym instruktorem programu „Bądź bezpieczna” organizowanym przez Komendę Miejską Policji i Urząd Miasta Ostrołęka podczas którego prowadzi zajęcia z zakresu samoobrony dla kobiet.
Pasjonuje się holenderską szkołą kickboxingu.