Historia

Fight Academy powstało 1 lipca 2011r z inicjatywy dwóch przyjaciół, Arkadiusza Ludwiczaka i Piotrka Stypińskiego. Pierwsza sala znajdowała się na ul Szpitalnej 1a w Ostrołęce , była to skromna siedziba wyposażona w matę, worki i prosty sprzęt do treningu siłowego.

Na pierwszy trening który odbył się 1lipca przybyło ponad 50 osób z Ostrołęki i okolic.

I trening K1 fight academy1

W klubie od samego początku panowała miła rodzinna atmosfera co sprzyjało treningom i wspólnemu rozwijaniu swoich umiejętności. Po paru miesiącach treningów wybijać się zaczęli pierwsi zawodnicy co zaowocowało startami klubu w zawodach i galach.

Na ulicy Szpitalnej spędziliśmy rok czasu po czym przenieśliśmy się do 2 razy większego lokalu w którym niegdyś znajdował się PUB GIBON.
Przeróbki lokalu , sprzątanie, odświeżanie i przekwalifikowanie Baru na salę do sportów walki trwało miesiąc czasu (tu podziękowania dla Dominika Kot, Rafała Kołakowskiego i wszystkich którzy pomogli w tym nie małym przedsięwzięciu) . Treningi w nowym miejscu na ul Kościuszki 8 rozpoczęliśmy z dniem 1 lipca 2012 roku. W tamtym okresie dużo działo się w klubie, liczne sukcesy w zawodach i galach, pierwsze seminaria organizowane w naszym klubie oraz inne sprawy które mocno popchnęły rozwój klubu do przodu.
Po prawie 2 latach przenieśliśmy się z ul. Kościuszki8 do nowo powstałej wówczas siłowni Cross FIGHT GYM na ul. Hubalczyków 2. Tam spędziliśmy tylko rok czasu. Kolejnym krokiem w rozwoju klubu okazało się przeniesienie na ul. Powstańców 1 gdzie jesteśmy do dzisiaj.

ZAPRASZAMY I CIEBIE DO TWORZENIA HISTORII Z FIGHT ACADEMY !

historia 1

historia 2IMG_0630