Gala SPORTÓW WALKI RUNDA ZERO FIGHT NIGHT w Makowie Mazowieckim

9 czerwca  w Makowie Mazowieckim odbyła się gala sportów walki RUNDA ZERO FIGHT NIGHT. Nasz klub na tym wydarzeniu reprezentował Łukasz Płaczek który zmierzył się w formule MMA z Karolem Wojtas z ACT Warszawa / Garuda Muay Thai Gym.  

Łukasz podczas walki idealnie odtworzył zaplanowany game plan i sprowadzał mocnego w stójce przeciwnika do parteru gdzie całkowicie kontrolował sytuację. W parterze przeszedł z gardy do pozycji bocznej ,a następnie do dosiadu gdzie zapunktował bardzo mocnymi uderzeniami w głowę przeciwnika. Skutkiem tych uderzeń przeciwnik oddał Łukaszowi plecy co nasz zawodnik idealnie wykorzystał i przeszedł do dźwigni łokciowej z pleców przeciwnika który musiał odklepać dobrze założoną dźwignię!

  Łukasz wygrał przez submission (dźwignia łokciowa) 1 runda!

To kolejny świetny występ Łukasza który robi niesamowite postępy w krótkim czasie, jednak jest przed nami jeszcze morze pracy które zamierzamy przepłynąć by dawać jeszcze lepsze walki z jeszcze lepszymi rywalami.  ZAPRASZAMY DO GALERII

6 thoughts on “Gala SPORTÓW WALKI RUNDA ZERO FIGHT NIGHT w Makowie Mazowieckim

    1. Adam walczył pokazową walkę pod publiczność, pokaz wyszedł fajnie a ogłoszono remis w ramach koleżeństwa 🙂

  1. Adam walczył pokazówkę i nie w barwach fight academy tylko jako gospodarz, gdyż mieszka w Makowie gdzie również trenuje.

    1. Tak walczył pokazówkę w barwach semiramidy i nikt tego nie podwarza,ale jest tez zawodnikiem Fight Academy Ostrołęka gdzie zaczynał trenować i trenuje cały czas.

Comments are closed.