Karol Zyra brązowym medalistą I Mistrzostw Wojska Polskiego w Walce w Bliskim Kontakcie (MMA)

Karol reprezentował nasz klub i 16 Dywizję Zmechanizowaną w Mistrzostwach które odbyły się 19 i 20 marca we Wrocławiu. W drodze po brąz stoczył aż 4 walki. Dwie pierwsze wygrał przed czasem uderzeniami w parterze. W walce o wejście do finału niestety przegrał na punkty. W walce o 3 miejsce zmierzył się z Sebastianem Grabarkiem znanym zawodnikiem chociażby z występów na galach MMA Attack i nasz zawodnik tą walkę wygrał. To zasłużone trzecie miejsce na bardzo mocno obsadzonych zawodach gdzie większość zawodników walczyła już zawodowo11082619_935105829863504_6862324189261474056_n